Vzpěračské dresy


Vzpěračské dresy adidas base lifter

Stručné informace o dresech pro vzpírání (weightlifting). Vzpěračské dresy adidas a Nike jak pro začátečníky, tak pro pokročilé či profíky.

Značka adidas se rozhodla vytvořit levný základní dres pro vzpírání a to se jí podařilo. Ve třech barvách (černá červená, modrá) vytvořila funkční drey bez zipu, které si může dovolit opravdu každý. Do dresu byla implementována technologie CLIMALITE, která zajišťuje odvod potu. Dres zároveň ocení vzpěrači, kteří se chtějí zúčastnit vzpěračských závodů, ale nechtějí za povinný dres utratit mnoho peněz.


Vzpěračské dresy adidas weightlifting collegiate

Pro ty, kteří se nepsokojí se základním dresem adias samozřejmě připravil dresy vyšší třídy. Dresy adidas weightlifting collegiate mají klasický střih (měnší výstřih než base lifter dres), speciální protiskluzový materiál u krku pro položení osy při nadhozu a na zádech zip. Zip na zadní straně výrazně usnadní oblékání, ale najdou se i vzpěrači, kterým toto provvedení nevyhovuje a je nepříjemné. Dres je vytvořen z rychleschnoucího materiálu a stejně jako předchozí base lifter dres se vyráví ve třech barvách ( červený, černý, modrý - navy).

Tyto dresy se vyrábí pro muže i ženy. Kompletní výběr dresů /trikotů / singletů najdete zde.


Vzpěračské dresy Nike

Vzpěračské dresy samozřejmě nevyrábí pouze firma adidas, ale samozřejmě i její hlavní konkurent firma Nike. Obě značky tak soupeří nejen na poli vzpěračských bot, ale i v nabídce dresů (trikotů). Značka Nike přišla s velmi kvalitními dresy, které stejně jako lepší verze dresů od adidasu jsou ušité z kvalitního protiskluzového materiálu, který je navíc odolný proti oděru. Pro mnoho vzpěraců je i výhodou, že nemá vzadu zip a přesto perfektně drží. Nevýhodou těchto dres je však vysoká pořizovací cena a také dostupnost. Tyto dresy má v nabídce pouze pár prodejců v celé Evropě. Máte-li o tento dres zájem, podívejte se na eshop botyobleceni.cz, kteří jako jedni z mála tento dres nabízí.

Tyto dresy se vyrábí pro muže i ženy. Kompletní výběr dresů /trikotů / singletů najdete zde.

O nás

WORKOUT | BotyOblečení.cz
autorizovaný obchod Reebok

V našem obchodě nabízíme nejširší výběr bot a oblečení na vzpírání v ČR. Vše, co v našem eshopu uvidíte, máme skladem, nebo na externím skladě s dostupností do jednoho týdne.

www.botyobleceni.cz

WORKOUT | BotyOblečení.cz

Adresa kamenné prodejny:
Suchý vršek 33, 158 00 Praha 5

Tel.: 775 564 689
Email: info@botyobleceni.cz

Otevřeno:
Po–Pá: 9:00 – 18:00
Středa: 9:00 - 20:00
Sobota: 10:00 - 14:00