Vzpěračské dresy Adidas, Nike, Eleiko


Stručné informace o dresech pro vzpírání (weightlifting). Vzpěračské dresy adidas a Nike jak pro začátečníky, tak pro pokročilé či profíky. Kompletní nabídku dresů/trikotů Eleiko, Adidas, Nike, Titan si můžete zakoupit na eshopu WORKOUT.EU.

Vzpěračské dresy adidas base lifter

Značka adidas se rozhodla vytvořit levný základní dres pro vzpírání a to se jí podařilo. Ve třech barvách (černá červená, modrá) vytvořila funkční drey bez zipu, které si může dovolit opravdu každý. Do dresu byla implementována technologie CLIMALITE, která zajišťuje odvod potu. Dres zároveň ocení vzpěrači, kteří se chtějí zúčastnit vzpěračských závodů, ale nechtějí za povinný dres utratit mnoho peněz.


Vzpěračské dresy adidas base lifter 2.0

Druhá generace dresů na vzpírání a powerlifting od značky adidas. Jedná se o základní dres, který dobře padne, ale nemá žádnou ochranu proti protření od osy atd. Jde o velmi cenově dostupný trikot, který můžete použít na tréninku, nebo třeba jen na vzpěračských nebo powerlifterských závodech. Adidas se držel osvědčených barev a tyto dresy opět nabízí ve třevh barevných variantách (černá, modrá, červená), pouze zde již nejsou výrazné bíleé pruhy. Kvalita i cena trikotu je srovnatelná s první verzí. Tato verze vzpěračského dresu je opět unisex, tedy je navržena pro muže i ženy. Velikosti jsou XS až 2XL. Sportovci větších rozměrů musí tedy šáhnout po jiném dresu, třeba po dresu Nike nebo adidas Crazy Power.


Vzpěračské dresy adidas weightlifting collegiate

Pro ty, kteří se nespokojí se základním dresem, Adidas samozřejmě připravil dresy vyšší třídy. Dresy Adidas weightlifting collegiate mají klasický střih (měnší výstřih než base lifter dres), speciální protiskluzový materiál u krku pro položení osy při nadhozu a na zádech zip. Zip na zadní straně výrazně usnadní oblékání, ale najdou se i vzpěrači, kterým toto provvedení nevyhovuje a je nepříjemné. Dres je vytvořen z rychleschnoucího materiálu a stejně jako předchozí base lifter dres se vyráví ve třech barvách ( červený, černý, modrý - navy).

Tyto dresy se vyrábí pro muže i ženy. Kompletní výběr dresů /trikotů / singletů najdete zde.


Vzpěračské dresy adidas Crazy Power

Singlet Adidas Crazy Power je vyrobený z lehké strečové tkaniny, která odvádí pot od pokožky a udrží tě v suchu i ve vypjatých situacích. Jedná se o nástupce dresu Adidas Collegiate. Jde o trikot střední třídy, tedy je odolnější než trikoty Adidas Base Lifter. V místě dotyku vzpěračské osy je trikot posílen odolným materiálem, který prodlouží životnost dresu. TEnto trikot má na zádech zip, který ovšem nevyhovuje každému.

Dresy Adidas Crazy Power si můžete prohlédnout na vzpěračské prodejně v Praze nebo na eshopu WORKOUT.


Vzpěračské dresy Nike

Vzpěračské dresy samozřejmě nevyrábí pouze firma adidas, ale samozřejmě i její hlavní konkurent firma Nike. Obě značky tak soupeří nejen na poli vzpěračských bot, ale i v nabídce dresů (trikotů). Značka Nike přišla s velmi kvalitními dresy, které stejně jako lepší verze dresů od adidasu jsou ušité z kvalitního protiskluzového materiálu, který je navíc odolný proti oděru. Pro mnoho vzpěraců je i výhodou, že nemá vzadu zip a přesto perfektně drží. Nevýhodou těchto dres je však vysoká pořizovací cena a také dostupnost. Tyto dresy má v nabídce pouze pár prodejců v celé Evropě. Máte-li o tento dres zájem, podívejte se na eshop botyobleceni.cz nebo workout.eu, kteří jako jedni z mála tento dres nabízí.

Tyto dresy se vyrábí pro muže i ženy. Kompletní výběr dresů /trikotů / singletů najdete zde.

Vzpěračské dresy Eleiko

Poslední zástupce dresů na vzpírání jsou dresy legendární vzpěračské firmy Eleiko. Firmu Eleiko jistě znáte jako výrobce top vybavení pro vzpírání (tedy zejména kotouče a osy). Poslední roky ale Eleiko vyrábí také bandáže na vzpírání, dresy, podkolenky a mnoho dalších doplňků pro tento sport. Dresy Eleiko mají otěruodolné prvky, silikonové pásky na stehnech (aby dres držel kde má) a jsou vyrobeny z potuodvádející materiálu. Švy jsou lepené pro maximální pohodlí. Dresy Eleiko jsou certifikované IPF.

Dresy Eleiko si můžete zakoupit zde, ostatní doplňky Eleiko najdete na eshopu WORKOUT.

O nás

WORKOUT | BotyOblečení.cz
autorizovaný obchod Reebok

V našem obchodě nabízíme nejširší výběr bot a oblečení na vzpírání v ČR. Vše, co v našem eshopu uvidíte, máme skladem, nebo na externím skladě s dostupností do jednoho týdne.

www.botyobleceni.cz
www.workout.eu

WORKOUT | BotyOblečení.cz

Adresa kamenné prodejny:
Suchý vršek 33, 158 00 Praha 5

Tel.: 775 564 689
Email: info@botyobleceni.cz

Otevřeno:
Po–Pá: 9:00 – 18:00
Středa: 9:00 - 20:00
Sobota: 10:00 - 14:00